fbpx

İntravenöz Terapiler

İntravenöz Vitamin ve Mineral Terapi Nedir?
İntravenöz terapi (IV terapi), kan dolaşımına doğrudan infüzyon ile, besinleri vücut doku ve hücrelerine iletmenin güvenli ve etkin bir yoludur. IV terapi, oral yolla sağlanamayan kan konsantrasyonlarını alarak, düşük besin seviyelerinin düzeltilmesine yardımcı olur. Vücut tarafından hemen farkedildiğinden, vitamin ve minerallerin oral dozlarında görülebilecek ishal, mide yanması vs. gibi potansiyel yan etkiler olmaz.

İntravenöz Vitamin ve Mineral Terapi nasıl yapılır?
İntravenöz terapi, vitamin ve mineral solüsyonlarının koldaki damarlara enjekte edilmesini kapsar. Damara yapılan direkt enjeksiyon, güçlü bir sevk ve emilim sağlar. Vitamin ya da besinlerin oral yolla tüketimi, hücrelere sadece %10-25 gibi bir yarar sağlarken, IV terapi, %100’lük bir yarar sağlar. İntravenöz sistem, kronik hastalıklar ve/veya sorunlu gastrointestinal sisteme sahip insanlarda özellikle önemlidir. Besinleri absorbe etmede sorun yaşayanlar, kronik yorgunluk tanısı konmuş olanlar, fibromiyalji, bağışıklık eksiklikleri ve diğer kronik rahatsızlıklar, bu tarz bir terapiye en çok gereksinimi olan hastalar arasında sayılabilir.

Лечение Болезней Мозга

Вы готовы к лечению?

НАЗНАЧЕНИЕ

Создавать

INCA Klinik

Наши ассистенты свяжутся с вами для уточнения деталей встречи. Ваша встреча не будет завершена, пока дата и время не будут уточнены, позвонив вам по телефону.

Вы можете прочитать наш разъясняющий текст Закона о защите персональных данных № 6698 здесь.
Вы можете прочитать наш разъясняющий текст Закона о защите персональных данных № 6698 здесь.