fbpx

Nöroşirürji Nedir?

Ameliyata ihtiyacım var mı? İlaç, terapi veya radyasyon veya kemoterapi gibi diğer tedavi alternatifleri gibi başka seçenekler var mı? Tedavinin riskleri nelerdir? Ameliyatı gerekli kılabilecek, dikkat etmem gereken uyarı işaretleri nelerdir?

Nöroşirürji; beyin, omurilik, omurga ve tüm vücut kısımlarında (eller, bacaklar kollar, yüz) yer alan sinirleri kapsayan tüm sinir sistemi ve bu sistem hastalıklarının tanı ve tedavisi ile ilgilenen bir medikal uzmanlık alanıdır.

Disiplin, sabır ve uyum prensipleri altında kurulmuş olan İNCA’da, beyin, omurilik ve periferik sinir sistemine yönelik tüm karmaşık hastalıklara tanı konması, cerrahi dışı tedaviler ve cerrahi müdahaleler, genç, dinamik, uluslararası deneyime sahip uzaman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Nörocerrahi ve Ağrı Kliniği

HİÇBİR AĞRI

KALICI DEĞİLDİR

Yetişkinlerin yaklaşık %80’i, hayatlarının bir döneminde bel veya boyun problemi yaşamıştır.

Bu durumdan kadın, erkek, genç, yaşlı, ayırt etmeksizin herkes etkilenebilir.

 

Merkezimizde bel ve boyun ağrılarına yol açabilecek tüm nedenler (fıtık, enfeksiyon, kayma, tümör, artrit, mekanik nedenler vb.) detaylı bir nörolojik muayene ve ileri tanısal testler ile değerlendirilmektedir. Tüm hastalara mutlak tanı konmakta ve en uygun tedavi alternatifi belirlenmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metnimizi buradan okuyabilirsiniz.